Pewna wygrana w Kulicach

Drużyna prowadzona przez Sebastiana Ratajczyka, złożona głównie z zawodników rok młodszych czyli 2004 wsparta 4 zawodnikami z rocznika 2003 rozegrała bardzo dobre spotkanie i pewnie pokonała Start Kulice 7:1. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. Pomezania prowadziła grę ale na bardzo nierównym boisku trudno było wypracować sobie sytuacje do strzelenia bramki. Udało się to w końcu Krystianowi Sobczyńskiemu i Pomezania objęła prowadzenie. Pod koniec pierwszej połowy straciliśmy bramkę bezpośrednio po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W drugiej połowie przewaga naszego zespołu była jeszcze większa co chłopcy udokumentowali strzelając 6 bramek.

Dla wielu zawodników był to debiut w meczu na boisku o takich rozmiarach i w takim ustawieniu dlatego wynik jest tym bardziej zadowalający.

Start Kulice - Pomezania Malbork 1:7